Osiedle Porzeczkowa
Osiedle

8 domów

Nietuzinkowy rozkład budynków na działce tworzy wyjątkowe osiedle, na którym każdy znajdzie miejsce dla siebie i swojej rodziny. Bliźniak, a może jednorodzinny? Łączymy oba warianty biorąc pod uwagę różne potrzeby.

"To moje miejsce na Ziemii."

13 mieszkań

To 13 różnych możliwości, wizji, koncepcji i marzeń. Układ osiedla zapewnia mieszkańcom komfort prywatności i poczucie wspólnoty jednocześnie. Znajdź swoje miejsce i żyj jak chcesz.

Zamieszkaj blisko natury

Na skraju lasu

Nasza inwestycja jest umiejscowiona na skraju lasu, który rozciąga się pomiędzy górnym Miedzyniem, Belmą, a Białymi Błotami. Bliskość natury zapewni możliwość aktywnego wypoczynku o każdej porze roku.

"Ogrom przestrzeni na spacer dla mojej rodziny!"

Zielona energia

Na życzenie Klienta montujemy lub przygotowujemy okablowanie pod instalację paneli fotowoltaicznych. Jesteśmy w pełni gotowi na zieloną przyszłość energetyki, której możesz stać się częścią.

Poczuj komfort

Nowoczesne rozwiązania

W naszych inwestycjach korzystamy z najwyższej jakości materiałów budowlanych, co gwarantuje połączenie estetyki i wygody. Stawiamy potrzeby Klienta na pierwszym miejscu.

"Osobiście sprawdziłem jakość Ładnych Domów i... nie zawiodłem się!"

Garaż w standardzie

Znamy potrzebę posiadania miejsca dla naszych pojazdów, pasji, szpargałów. Wiemy, że dom bez garażu jest niekompletny, więc na tym osiedlu, garaże są standardem.

Projekt
Galeria

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć więcej!

Ładne Domy Sp. z o.o.
Średnia 99
85-544, Bydgoszcz
Polska
+48 609 194 808
ladnedomy102@gmail.com


Website & custom CMS by itmakeovers.pl 2022

Ta strona używa plików cookies (Google Analytics). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zamknij to okno przeglądarki. Kliknij w baner, aby zniknął.